• Telefon : 0 850 207 46 94

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Su arıtma firmaları için geliştirdiğimiz Müşteri Takip programı İşlerinizi Kolaylaştıracak ve Müşterilerinize daha iyi bir izlenim vermenizi sağlayacaktır. Su Arıtma Firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri bünyesinde barındıran uygulamamız ile müşterilerinize daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilirsiniz. Müşteritakip uygulamamızın temel özelliklerini aşağıda inceleyebilirsiniz

  • Kredi Kartı ile Tahsilat: Müşteri takip uygulamamız ile tahsilatlarınızı kolayca kredi kartı ile yapabilirsiniz. Müşteri takip uygulamamız web tabanlı olduğundan internetin olduğu her yerde kredi kartı ile çekim yapabilirsiniz. Yetkili elemanlarınız iş sonunda müşterinin isteği doğrultusunda kredi kartı ile ödeme alabileceklerdir. 
  • Kasa Takibi: Müşteri takip uygulaması ile kasanızı tutabilir. Tüm gelir ve giderlerinizi seçtiğiniz tarih aralığına göre listeleyebilirsiniz. Dilediğiniz kadar gider kategorisi oluşturabilir ve raporlamasını dilediğiniz zaman alabilirsiniz. 

  • Alış ve Satış İşlemleri: Müşteri takip uygulaması ile tüm alış ve satış işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Alış ve satış işlemleriniz kasanızı ve stoklarınızı eş zamanlı olarak günceller. Bu sayede stok ve kasa bilgileriniz her zaman güncelliğini ve güvenliğini korumaktadır.

  • Stok Uyarı Sistemi: Müşteri takip uygulamasında ürünlerinizi tanımlarken ilgili ürün için stok uyarı özelliğini aktif ederek, ürünün stoğu belirlediğiniz sayının altına düşünce sistem tarafından uyarılacaksınız. 

  • Giderler Takibi ve Raporlaması: Firmanıza ait giderleri bir defaya mahsus tanımladıktan sonra dilediğiniz zaman ilgili giderlerin raporlarına erişebilirsiniz. Örneğin: Sabit giderlerinize kira, aidat, Gider faturalarınıza elektrik, internet, su v.b tanımladıktan sonra bir yıl içerisinde veya seçtiğiniz tarih aralığında ilgili faturalara ne kadar ödeme yaptığınızı kolayca görebilirsiniz. Ayrıca gider gruplarınızı tamamen kendi ihitiyacınıza göre özelleştirebilirsiniz.
  • Periyodik işlemler: Müşteri takip uygulaması ile periyodik olarak yaptığınız tüm işlemleri programlayabilirsiniz. (Örneğin satışını yaptığınız bir ürünün her 6 ayda bir bakımının yapılması gerekiyor ise bunu sisteme bir defa tanıtmanız yeterli. ) Sistem belirlediğiniz tarih itibariyle her 6 ayda bir kayıt oluşturur ve ilgili tarihlerde sizin belirlediğiniz sms ile müşteriyi bilgilendirir.  müşteriye ait elektronik ortamda saklanabilen tüm belgelerin düzenli bir şeklide takibi yapılabilir.

  • Personel Takibi: Çalışanlarınızı sisteme tüm bilgileri ile ( Maaş, adres, telefon, referanslar, işe başlama tarihi v.b ) kayıt edebilir ve personel giderlerinize kolayca ulaşabilirsiniz. 

  • Çek Senet Takibi: Tahsilatlarınızı çek veya senet olarak yapabilirsiniz. Aldığınız her çekin veya senedin bilgilerine dilediğiniz zaman erişebilirsiniz. Ayrıca kasa takibinizde nakit para, çekler, senetler toplamını ayrı ayrı görebilirsiniz.

  • Toplu Sms Özelliği: Su Arıtma Cihazi Alan Müşterilerinize özel günlerde Bakım Ve Onarım Zamanlarında da toplu sms gönderimi yapabilirsiniz ayrıca bakiye hatırlatma gibi müşteriye özel durumlarda da sms gönderebilirsiniz. 

  • Karekod İle Akıllı Takip: Müşteri takip uygulamasında satışını yaptığınız ürüne özel karekod oluşturup ürünün üzerine yapıştrabilirsiniz. Böylece müşteriler akıllı telefonları ile ilgili karekodu okuttuklarında aşağıdaki bilgilere erişebilirler.( Ör: Hizmet Verdiğiniz Müşterinize Su Arıtma Cihazı Satışı Yaptığınızda Kare Kod Etiketini Ürüne Yapıştırdığınız Taktirde Müşteriniz Aşağıdaki Maddeleri Karekod Sayesinde Görebilir.)

   * Ürünün satış tarihi
   * Ürünün özellikleri
   * Ürünün bakım tarihleri ve durumu
   * Ürünün bir sonraki bakım tarihi
   Ürünü satan firmanın adres ve telefon bilgileri'ne Erişebilir. 

  • Her yerden Erişim İmkanı: Müşteri takip uygulamasına bilgisayardan, tabletten, cep telefonundan kısaca internetin kullanılabildiği her yerden erişim sağlayabilir ve kredi kartı ile tahsilat yapabilirsiniz. Böylece müşterilerinize kapıda kredi kartı ile ödeme hizmeti verebilirsiniz. Evde , İşyerinde , Dışarda Heryerden Cep Telefonu Ve Tabletinizden De İşlerinizi Halledebilirsiniz.
  • Güvenlik Özellikleri: Müşteri takip uygulamasında tüm bilgileriniz size özel veritabanında muhafaza edilir ve sizden başka kimsenin erişim imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenlik önlemi aşağıdaki metotlarla almaktadır.

   * Size özel şifre ile erişim.
   * Cep telefonunuza gelecek doğrulama kodu ile erişim.
   Sizin izin verdiğiniz ip adresleri ile erişim. 

   Bu güvenlik önlemlerini kendinize göre değiştirebilirsiniz...

 

Hemen Ara 0 850 207 46 94 7 / 24 Whatsapp destek hattı