Müşteri Takip Hizmetleri Sözleşmesi

Sözleşme

Hizmet Sözleşmesi

1.) Müşteri Takip ( www.musteritakip.com.tr ) Eflatun İnternet Hizmetleri' firmasının bir alt markasıdır. Bundan göyle firmamız olarak anılacaktır. 

2.) Kullanıcı: www.musteritakip.com.tr' ye kayıt olan burada sunulan hizmetleri satın almak isteyen veya satın alan kişi veya kuruluşlardır. Bundan böyle kullanıcı olarak anılacaktır. 

3.) İş bu hizmet sözleşmesi Firmamız ile kullanıcılar arasındaki hizmetin şartarını, kurallarını ve kapsamını anlatmaktadır. www.musteritakip.com.tr sitemize kayıt olan her kullanıcı bu sözleşmeyi okuyup kabul ettiğini elektronik ortamda belirttikten sonra sitemize kayıt işlemleri gerçekleşmektedir. Dolayısıyla sitemize kayıt olan her kullanıcı bu sözleşmedeki tüm maddelerden sorumludur. 

4.) MÜŞTERİ TAKİP firmamızın geliştirdiği, küçük ve orta ölçekli firmalara uygun web tabanlı bir ön muhasebe ve müşteri takip uygulamasıdır. Kullanıcılar bu platforma kayıt olup muhasebe işlemlerini alacak verecek kayıtlarını ve diğer işlemlerini gerçekleştirebilirler.

5.) Gizlilik Politikamız: Buraya kayıt olan her kullanıcı hizmeti satın aldığı takdirde kendisi için oluşturulacak bir veritabanında işlem yapabilmektedir. Böylece o veritabanına erişim sadece ilgili kullanıcı tarafından sağlandığından ilgili kullanıcının tüm bilgilerinin ve verilerinin gizliliği sağlanmış olmaktadır. Sitemizde gerceklestirilen her islem SSL sertifikası ile şifrelenerek ilgili sunucuya iletilmektedir. Böylece kullanıcıların gizliliği bir kat daha artmaktadır. 

6.) Güvenlik Politikası: Firmamız kullanıcıların bu alanda yaptıkları her işlemin gizliliğine ve güvenliliğine büyük önem vermektedir. Bu nedenle 3 aşamalı güvenlik önlemi ile tüm kullanıcıların bilgilerini korurmayı garantilemektedir. 

Şifre: Kullanıcılar sitemize kayıt olurken belirledikleri şifre ile giriş yapabilmektedirler. Ayrıca bu şifreyi diledikleri zaman değiştirebilirler. Kullanıcı belirleyeceği şifrenin güvenliğinden sorumludur. Kullanıcıların şifre için "1234567" gibi veya doğum tarihi gibi kolay tahmin edilebilir şifrelerden kaçınmaları tavsiyemizdir.

Sms ile giriş: Kullanıcı ayarlar bölümünden sms ile girişi aktif ettiği takdirde kullanıcı adını ve şifresini doğru yazsa dahi cep telefonuna sms ile gelecek benzersiz doğrulama kodunu doğru girdikten sonra sisteme giriş yapabilecektir. 

İp Kısıtlama: Kullanıcı güvenlik ayarlarından giriş yetkisi verdiği ip adreslerini belirleyebilir böylece başka bilgisayarlardan kullanıcının hesabına giriş yapılması engellenmiş olur. 

Özetle kullanıcılarımızın sitemizde yer alan tüm bilgilerini en üst düzeyde güvenlik önlemleri alınarak gizliliği ve güvenliği sağlanmaktadır. Ancak kullanıcı sms ile girişi etkin hale getirmez ise veya ip kısıtlama servisini kullanmaz ise bunun yanı sıra kolay tahmin edilebilir bir şifre kullanır ise bilgilerinin kötü niyetli kişilerce ele geçirilmesi muhtemeldir. Kullanıcı güvenlik ayarlarındaki ayarların kullanım şeklinden ve bunun doğuracağı olumsuz sonuçlardan kendisi sorumludur. 

7.) Kullanıcı sitemizden satın aldığı hizmeti satın aldığı süre boyunca sorunsuz olarak kullanabilecektir. Ancak süresi biten hizmetlere erişim sağlayamaz. Kullanıcı hizmetinin sona ermesinden önce eğer kullanmaya devam etmek istiyor ise ilgili hizmetin süresi dolmadan uzatmak zorundadır. Hizmetin sona ereceği tarih kullanıcının ekranında her zaman yer almaktadır. Bu sürenin takibini yapmak ve günü gelmeden ödemesini yapıp süreyi uzatmak kullanıcının sorumluluğundadır. Firmamız bu konuda doğabilecek zararladan mesul değildir. 

8.) İş Bu sözleşme www.musteritakip.com.tr/sozlesme/ adresinde yer almaktadır. Firmamızdan hizmet alan her kullanıcı bu sözleşmede yer alan tüm şartları kabul etmiş sayılacaktır. Sözleşme metni ile ilgili zaman zaman değişiklik olabilmektedir. Her zaman sitemizdeki güncel sözleşme geçerlidir. Bu sözleşmedeki güncellemeleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.