• Telefon : 0 850 207 46 94

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Periyodik işlemler özelliği ile her müşteriniz için bir hatırlatma sistemi oluşturabilirsiniz. Bu hatırlatmalar tamamen sizin kontrolünüzdedir her sektöre uygun şekilde hazırlanmıştır. Kendinize göre özelleştirebilirsiniz.

Bir kaç örnek ile Periyodik İşlemler Özelliğini açıklayacak olursak:

Bir Asansör firması için bu uygulama aşağıdaki şekilde işleyebilir. 

Bakımını yapacağı asansörleri hangi periydik aralıklarla ne kadar süreliğine bakım yapacağını sisteme tanıtır. 
Örnek1: XXX Apartmanındaki asansör için her 45 günde bir 2 yıl boyunca bakım yapılacak. 
Örnek2: XYZ Apartmanındaki asansör için her 60 günde bir 5 Yıl boyunca bakım yapılacak. 
Örnek3: XZY İş merkezindeki asansör için her 21  günde bir 3 Yıl boyunca bakım yapılacak. 

Sisteme ilgili tanımlar yapıldığı takdirde 

Kontrol panelinizden Periyodik işlemlerinizi sorgulayabilirsiniz. 

Örneğin bu hafta kaç adet bakım yapacağınızı veya bu ay kaç adet bakım yapacağınızı sorgulayabilirsiniz. Böylece kolayca çalışma programınızı yapabilir ve hiç bir bakımınızı kaçırmamış olursunuz. 

Ayrıca sisteme bakımları tanımlarken bakım günü geldiğinde müşteriyi sms ile bilgilendir seçeneğini seçerseniz ilgili bakım gününde veya bir gün öncesinde müşteriye sms gönderilir böylece müşteri de yapılacak işlemler hakkında bilgi sahibi olacaktır. 

Herhangi bir bakımın detayına tıklandığında o asansör için muhatap bilgileri adres ve telefon bilgileri hatta google haritalardaki konumuna kadar görüntüleyebilir böylece personelleriniz değişse bile adresler her zaman elinizin altında olacaktır. Ayrıca konum kayıtlı olacağından yol tarifi alıp navigasyon ile müşterilerinize ulaşabilirsiniz. 

Herhangi bir bakımın detayına girdiğinizde bugüne kadar yapılan tüm bakımları ve bu işlemlerin detaylarını görebilirsiniz. Ayrıca gelecek tarihlerdeki bakımlarını da görebilir veya dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. 

Hemen Ara 0 850 207 46 94 7 / 24 Whatsapp destek hattı