• Telefon : 0 850 207 46 94

Özellikler

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Müşteri Takip Ve Muhasebe Programı İçin Tasarladığımız Programımız Bir Firmanın Tüm İstediklerinizi Karşılamaktadır.Gelir giderlerinizi kasa hareketlerinizi kategorize edebileceğiniz seçtiğiniz tarih aralıklarında raporlama alabileceğiniz sistemimiz ile muhasebe işlemleriniz artık çok daha kolay.  Sizler İçin Uyarladığımız Müşteri Takip Ve Ön Muhasebe Programlarımızla Hem İşlerinizi Kolaylaştıracak Hemde Şirketinizi Daha İyi Ve Güvenilir Hale Getirecektir.

 • Müşteri Tanımlama
 • Perakende ve Toptan satış
 • Kredi kartı ile satış desteği
 • Çekler 
 • Senetler
 • Gelir gider takibi
 • Stok takibi
 • Stok uyarı sistemi
 • Kasa Takibi
 • Personel giderleri takibi
 • Raporlanabilir masraf takibi 
 • Bakımların detaylı takibi 
 • Toplu Sms gönderme
 • Kredi kartı ile tahsilat yapabilme ( Tüm bankalar için Sanal Pos Entegrasyonu )
 • Akıllı takip sistemi sistemi

 

Kredi Kartı ile Tahsilat: Müşteri takip uygulamamız ile tahsilatlarınızı kolayca kredi kartı ile yapabilirsiniz. Üstelik tüm banka kartlarına taksit imkanı mevcuttur. Yaptığınız bütün tahsilatlar ertesi iş günü belirteceğiniz banka hesabına ödenir. Müşteri takip uygulamamız web tabanlı olduğundan internetin olduğu her yerde kredi kartı ile çekim yapabilirsiniz. Yetkili elemanlarınız iş sonunda müşterinin isteği doğrultusunda kredi kartı ile ödeme alabileceklerdir. 

Kasa Takibi: Müşteri takip uygulaması ile kasanızı tutabilir. Tüm gelir ve giderlerinizi seçtiğiniz tarih aralığına göre listeleyebilirsiniz. Dilediğiniz kadar gider kategorisi oluşturabilir ve raporlamasını dilediğiniz zaman alabilirsiniz. 

Alış ve Satış İşlemleri: Müşteri takip uygulaması ile tüm alış ve satış işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Alış ve satış işlemleriniz kasanızı ve stoklarınızı eş zamanlı olarak günceller. Bu sayede stok ve kasa bilgileriniz her zaman güncelliğini korumaktadır.

Stok Takibi: Müşteri takip uygulaması stoklarınızı kolayca takip etmenizi sağlar. Yapacağınız her satış stoğunuzdan otomatik olarak düşer veya her ürün alış işleminizde stoklarınız otomatik olarak artar. Böylece stok bilgileriniz her zaman gerçeği yansıtır. 

Stok Uyarı Sistemi: Müşteri takip uygulamasında ürünlerinizi tanımlarken ilgili ürün için stok uyarı özelliğini aktif ederek, ürünün stoğu belirlediğiniz sayının altına düşünce sistem tarafından uyarılacaksınız. 

Giderler Takibi ve Raporlaması: Firmanıza ait giderleri bir defaya mahsus tanımladıktan sonra dilediğiniz zaman ilgili giderlerin raporlarına erişebilirsiniz. Örneğin: Sabit giderlerinize kira, aidat, Gider faturalarınıza elektrik, internet, su v.b tanımladıktan sonra bir yıl içerisinde veya seçtiğiniz tarih aralığında ilgili faturalara ne kadar ödeme yaptığınızı kolayca görebilirsiniz. Ayrıca gider gruplarınızı tamamen kendi ihitiyacınıza göre özelleştirebilirsiniz. 

Personel Takibi: Çalışanlarınızı sisteme tüm bilgileri ile ( Maaş, adres, telefon, referanslar, işe başlama tarihi vb ) kayıt edebilir ve personel giderlerinize kolayca ulaşabilirsiniz. 

Detaylı Raporlamalar: Müşteri takip uygulaması ile tüm satışlarınızı, ödemelerinizi ( Faturalar, Personel Giderlerleri , Masraflar, vb ) Stoklarınızı müşteri bakiyelerini ve diğer tüm hareketlerinizi dilediğiniz zaman aralığında görüntüleyebilirsiniz. 

Periyodik işlemler: Müşteri takip uygulaması ile periyodik olarak yaptığınız tüm işlemleri programlayabilirsiniz. Örneğin satışını yaptığınız bir ürünün her 6 ayda bir bakımının yapılması gerekiyor ise bunu sisteme bir defa tanıtmanız yeterli. Sistem belirlediğiniz tarih itibariyle her 6 ayda bir kayıt oluşturur ve ilgili tarihlerde sizin belirlediğiniz sms ile müşteriyi bilgilendirir. 

Çek Senet Takibi: Tahsilatlarınızı çek veya senet olarak yapabilirsiniz. Aldığınız her çekin veya senedin bilgilerine dilediğiniz zaman erişebilirsiniz. Ayrıca kasa takibinizde nakit para, çekler, senetler toplamını ayrı ayrı görebilirsiniz.

Toplu Sms Özelliği: Müşterilerinize özel günlerde toplu sms gönderimi yapabilirsiniz ayrıca bakiye hatırlatma ve periyodik bakım gibi müşteriye özel durumlarda da sms gönderebilirsiniz. 

Karekod İle Akıllı Takip: Müşteri takip uygulamasında satışını yaptığınız ürüne özel karekod oluşturup ürünün üzerine yapıştrabilirsiniz. Böylece müşteriler akıllı telefonları ile ilgili karekodu okuttuklarında aşağıdaki bilgilere erişebilirler.

* Ürünün satış tarihi
* Ürünün özellikleri
* Ürünün bakım tarihleri ve durumu
* Ürünün bir sonraki bakım tarihi
Ürünü satan firmanın adres ve telefon bilgileri

Her yerden Erişim İmkanı: Müşteri takip uygulamasına bilgisayardan, tabletten, cep telefonundan kısaca internetin kullanılabildiği her yerden erişim sağlayabilir ve kredi kartı ile tahsilat yapabilirsiniz. Böylece müşterilerinize kapıda kredi kartı ile ödeme hizmeti verebilirsiniz. 

Güvenlik Özellikleri: Müşteri takip uygulamasında tüm bilgileriniz size özel veritabanında muhafaza edilir ve sizden başka kimsenin erişim imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenlik önlemi aşağıdaki metodlarla alınmkatadır.

* Size özel şifre ile erişim.
* Cep telefonunuza gelecek doğrulama kodu ile erişim.
Sizin izin verdiğiniz ip adresleri ile erişim. 

Bu güvenlik önlemlerini kendinize göre değiştirebilirsiniz. 

Hemen Ara 0 850 207 46 94 7 / 24 Whatsapp destek hattı